PCXA503-4R7M
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCXA503-4R7M
JLCPCB Part #
C7256735
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
36.3mΩ 4.7uH 5.9A 7A ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS