PCI60-680M-RC
MFR.Part #
PCI60-680M-RC
JLCPCB Part #
C5844769
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
130mΩ 2.3A 3.5A 68uH ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS