TC0350F4701T5E
MFR.Part #
TC0350F4701T5E
JLCPCB Part #
C174318
Description
4.7kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS