MFR0S2F1004A20
MFR.Part #
MFR0S2F1004A20
JLCPCB Part #
C58585
Description
1MΩ 250V 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.7xL9mm Through Hole Resistors ROHS