RCS2012F3092CS
MFR.Part #
RCS2012F3092CS
JLCPCB Part #
C17441023
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS