RC0402F6653CS
MFR.Part #
RC0402F6653CS
JLCPCB Part #
C17585440
Description
-55℃~+125℃ 30mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS