RCS1608F1R3CS
MFR.Part #
RCS1608F1R3CS
JLCPCB Part #
C17463470
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS