RCS1005F8250CS
MFR.Part #
RCS1005F8250CS
JLCPCB Part #
C17404796
Description
-55℃~+155℃ 63mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS