RUT1608JR510CS
MFR.Part #
RUT1608JR510CS
JLCPCB Part #
C17227199
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS