RCS2012F3651CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RCS2012F3651CS
JLCPCB Part #
C17428850
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS