RC1005F1181CS
MFR.Part #
RC1005F1181CS
JLCPCB Part #
C4211144
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS