RC2012F2262CS
MFR.Part #
RC2012F2262CS
JLCPCB Part #
C4173763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS