RC1005F2153CS
MFR.Part #
RC1005F2153CS
JLCPCB Part #
C17425138
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS