IHLE4040DDEW1R5M5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLE4040DDEW1R5M5A
Description
1.5uH 17.9A 22A 4.5mΩ AEC-Q200 ±20% - Power Inductors ROHS