Y4023136R500B9W
MFR.Part #
Y4023136R500B9W
JLCPCB Part #
C4290585
Description
-55℃~+125℃ 136.5Ω 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS