ERA-6KEB4023V
MFR.Part #
ERA-6KEB4023V
JLCPCB Part #
C4282970
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS