RC1005F46R4CS
MFR.Part #
RC1005F46R4CS
JLCPCB Part #
C4129988
Description
-55℃~+155℃ 46.4Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS