RCS1608F1070CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RCS1608F1070CS
JLCPCB Part #
C17355639
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS