SG73G1JTTD6650C
MFR.Part #
SG73G1JTTD6650C
JLCPCB Part #
C5750266
Description
-55℃~+155℃ 333mW 665Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS