SMHC2511-2R2MHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
SMHC2511-2R2MHF
JLCPCB Part #
C17355200
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
14A 2.2uH 20mΩ 8A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS