RN73R2ATTD8561C25
MFR.Part #
RN73R2ATTD8561C25
JLCPCB Part #
C2529891
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS