RCS1608F3570CS
MFR.Part #
RCS1608F3570CS
JLCPCB Part #
C17295506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS