RCS1608J823CS
MFR.Part #
RCS1608J823CS
JLCPCB Part #
C17469309
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS