RCS1005F5901CS
MFR.Part #
RCS1005F5901CS
JLCPCB Part #
C17289314
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS