RC1005F2670CS
MFR.Part #
RC1005F2670CS
JLCPCB Part #
C4256807
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS