RCS1005F5904CS
MFR.Part #
RCS1005F5904CS
JLCPCB Part #
C17449927
Description
-55℃~+155℃ 5.9MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS