RC0402F1400CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402F1400CS
JLCPCB Part #
C17395651
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 140Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS