RC0402J272CS
MFR.Part #
RC0402J272CS
JLCPCB Part #
C17329130
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS