RC1005F4023CS
MFR.Part #
RC1005F4023CS
JLCPCB Part #
C17260141
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS