RC0402F4221CS
MFR.Part #
RC0402F4221CS
JLCPCB Part #
C17482089
Description
-55℃~+125℃ 30mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS