RCS1005F1052CS
MFR.Part #
RCS1005F1052CS
JLCPCB Part #
C17252684
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS