RC0402F1R15CS
MFR.Part #
RC0402F1R15CS
JLCPCB Part #
C17491159
Description
-55℃~+125℃ 1.15Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS