RCS1608F2434CS
MFR.Part #
RCS1608F2434CS
JLCPCB Part #
C17252097
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS