RC2012J102CS
MFR.Part #
RC2012J102CS
JLCPCB Part #
C4141305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS