RC0402F2552CS
MFR.Part #
RC0402F2552CS
JLCPCB Part #
C17422391
Description
-55℃~+125℃ 25.5kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS