RC1608F1372CS
MFR.Part #
RC1608F1372CS
JLCPCB Part #
C17221649
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS