RCS1005F1690CS
MFR.Part #
RCS1005F1690CS
JLCPCB Part #
C4256806
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS