RC0603F5492CS
MFR.Part #
RC0603F5492CS
JLCPCB Part #
C17194142
Description
-55℃~+125℃ 50mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS