RC0603F2492CS
MFR.Part #
RC0603F2492CS
JLCPCB Part #
C17415790
Description
-55℃~+125℃ 24.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS