RC0603F430CS
MFR.Part #
RC0603F430CS
JLCPCB Part #
C17345317
Description
-55℃~+125℃ 43Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS