73WL6R620F
MFR.Part #
73WL6R620F
JLCPCB Part #
C1708344
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS