RM20J242CT
MFR.Part #
RM20J242CT
JLCPCB Part #
C4338792
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS