FNR6020S2R7NT
MFR.Part #
FNR6020S2R7NT
JLCPCB Part #
C168004
Package
SMD,6x6mm
Description
2.7uH 3.3A 4.6A 46mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS