FTC404030S1R0MGCA
MFR.Part #
FTC404030S1R0MGCA
JLCPCB Part #
C39676079
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
10A 12mΩ 15.5A 1uH ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS