FNR3015S2R7NT
MFR.Part #
FNR3015S2R7NT
JLCPCB Part #
C167748
Package
SMD,3x3mm
Description
1.9A 1.9A 2.7uH 98mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS