FNRH252010S-1R5MT
MFR.Part #
FNRH252010S-1R5MT
JLCPCB Part #
C5451596
Package
1008
Description
1.5uH 1.7A 108mΩ 2.05A ±20% 1008 Power Inductors ROHS