ELXZ350ETC151MH12D
MFR.Part #
ELXZ350ETC151MH12D
JLCPCB Part #
C1651034
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 120mΩ 12mm 150uF 222mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS