EKMW401VSN271MQ30S
MFR.Part #
EKMW401VSN271MQ30S
JLCPCB Part #
C1609727
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8733A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 270uF 30mm 400V ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS