EMVK250ADA330MF55G
MFR.Part #
EMVK250ADA330MF55G
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 33uF 5.2mm 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS