EKRG100ELL471MH09D
MFR.Part #
EKRG100ELL471MH09D
JLCPCB Part #
C1650367
Package
Plugin,D18xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 18mm 408mA@100kHz 470uF 9mm ±20% 插件,D18xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS